KARLSKRONAS PLATTFORM FÖR HELA NÄRINGSLIVET

VD och styrelse

VD KFH

Eva-Marie Andersson
Telefon 0455-801 40, 0709-96 66 44
E-post: eva-marie.andersson@kfh.se

Ordförande

Camilla Sjöberg
Albinsson & Sjöberg
Telefon: 0455-33 53 23
E-post: camilla.sjoberg@fabas.se

Vice Ordförande

Mats Arnlund
Asseti AB
Telefon: 0708-95 96 15
E-post: mats.arnlund@telia.com

Ledamöter

Jörgen Wahlqvist
Wahlqvists Måleri
0455-33 17 99
E-post: wahlqvist.maleri@telia.com

Karin Råberg
Blekinge Smådjursklinik AB
Telefon: 0455-499 10
E-post: karin@blekingesmadjursklinik.se

Mikael Jonasson
Jonassons Bygg
Telefon: 0708-47 75 00
E-post: jonasson.bygg.ab@telia.com

Anna Wallin
Affärsverken AB
Telefon: 0455-783 89
E-post: anna.wallin@affarsverken.se

Peter M Nilsson
Semcon Sweden AB
Telefon: 0455-38 68 01
E-post: peter.m.nilsson@semcon.se

Elisabeth Åberg Petersson
Trossö Buss AB
Telefon: 0455-470 75
E-post: elisabeth@trossobuss.se

Axel Ehnfors
Bohlins Guldsmedsaffär AB
Telefon: 0455-108 24
E-post: info@bohlinsguld.se

Suppleanter

Erik Hallén
Miljödata AB
Telefon: 0455-33 35 46
E-post: erik.hallen@miljodata.se

 

2019 startar ett entreprenörsnätverk upp.
…läs mer…

Välkommen till årets första nätverkslunch den 30 januari 2019. …läs mer…

Två nya ansikten hos oss. …läs mer…

StyrelseAkademien erbjuder KFHs medlemmar plats till utbildningen: Rätt Fokus i styrelsearbete 2019 …läs mer…

Näringslivsdagen

Är du intresserad av att medverka vid nästa Näringslivsdag, kontakta KFHs kansli.

Vill du veta mer om Näringslivsdagen klicka här >>

KFH-Nytt

Här presenterar vi det senaste som händer inom KFH.

Till KFH-Nytt >>

Fest- och konferens

Du som är medlem i KFH får kraftig rabatt då du bokar fest- eller konferensvåningen i Företagarnas Hus.

Läs mer >>

Kalender

Vill du alltid veta vad vi gör
ska du besöka vår kalender.
Här finns en tydlig och
överskådlig kalender där du
enkelt kan hitta viktiga datum.

Till Kalendern >>